Nachádzate sa: Hlavná strana > Kolekcia Elle

Kolekcia Elle

Detské izby kolekcia Elle


Kolekcia Elle - klasický štýl v novom "kabáte". Inšpirovaná prírodné, jemnými odtieňmi bielej, šedej a prírodným bukovým drevom. Veľmi funkčný kolekcia, nábytok rastie spolu s jeho užívateľom. K ešte väčšej spokojnosti mladých užívateľov ponúkame možnosť špeciálne navrhnutých poťahov s detskými vzormi: bodky, hviezdičkami alebo Chevron. Pomocou týchto tkanín môžete kedykoľvek zmeniť vzhľad detskej izby!
Detská postieľka Elle

Detská postieľka Elle

akčná cena od 318,6 EUR  (ušetríte: 54,7 EUR)

Táto detská postieľka z kolekcie Elle je skvelým riešením pre malé miestnosti aj väčšie detské izby. Postieľka porastie spolu s Vašou ratolesťou. Má tri úrovne výšky roštu, teda výšku matraca možno nastaviť podľa potreby a veku dieťaťa. Nespornou výhodou je tiež možnosť spustenia bočnej strany.

Police

Police

akčná cena 50,8 EUR  (ušetríte: 9,- EUR)

Policu z kolekcie Elle si zamilujú všetci obdivovatelia jednoduchého, pritom veľmi elegantného štýlu. Korpus je vyrobený z drevotriesky, lamina. Dolná časť je zhotovená z bukového masívu, k dispozícii v dvoch verziách: bezfarebný lak a popolavo šedá. Doba realizácie 9 týždňov.

Prebaľovacia podložka

Prebaľovacia podložka

akčná cena 62,6 EUR  (ušetríte: 10,6 EUR)

Táto prebaľovacia podložka je vhodná do všetkých postelí 120 cm. Skvele šetrí miesto a je využívaná v období, kedy je nutné dieťa prebaľovať. Veľmi jednoduchá montáž i demontáž! Podložka má 3 hrany, které chrání dítě před jeho vypadnutí. Bavlnený poťah. V nižšie priloženom súbore PDF nájdete aktuálny výber dostupného farebného prevedenia.


Kontakt

Telefon: +420 725 33 77 11
E-mail:

Podrobnejšie kontaktné informácie