Nachádzate sa: Hlavná strana > Kolekcia Frame

Kolekcia Frame

Frame - moderný dizajn, vhodný nielen do detských izbičiek. V roku 2013 táto kolekcia dostala cenu International Quality. Vďaka svojim jednoduchým líniám, kubistickým tvarom a pestrým farbám je vhodná do klasického, ale aj moderného priestoru.

Tento nábytkový set si obľúbia všetci priaznivci teplých, pozitívnych a farebných designov. Prepracovaný detail úchytiek, harmonická kombinácia prírodného duba a lakované MDF a tiež farebné rámy tvoria veľmi pôsobivý celok.

Frame patrí medzi najuniverzálnejšie nábytkovej kolekcie. Ponúkame ju v dvoch prevedeniach: paleta DESIGN (tmavo-grafitová úprava dubovej dyhy korpusov) a NATURAL (korpusy v prírodnej farbe dubovej dyhy).

Medzi ďalšie výhody tejto kolekcie patrí široké spektrum farieb nábytkových rámov, ktoré umožňujú vytváranie rôznych dizajnérskych riešení. Masívne rámy jednotlivých kusov nábytku sú k dispozícii v žiarivých farbách - modrej, limetky, oranžovej, ružovej, kobaltové a krémové.

Kúzlo nábytkové kolekcie Frame spočíva tiež úchytkách v podobe trojuholníkov zabudovaných do predných častí nábytku.

Dětské pokoje kolekce Frame

Komoda - 2 šuplíky OAK

Komoda - 2 šuplíky OAK

akčná cena od 320,2 EUR  (ušetríte: 37,5 EUR)

Dve priestranné zásuvky vybavené bezpečnými a pohodlnými guličkovými koľajnicami, to všetko uzavreté v inovatívnej a originálnej forme. Tak možno v skratke popísať dvoj šuplíkovú komodu z kolekcie FRAME. Korpus nábytku je vyrobený z lamino dosky. Hrany konštrukcie sú vyrobené z prírodného duba.

Police GRAF

Police GRAF

akčná cena 101,2 EUR  (ušetríte: 13,3 EUR)

Police FRAME je doplnkom a ozdobou kolekcie FRAME. Nekonvenčný prístup k dizajnu (typický pre značku Timoore), tentoraz obohatil kolekciu svojou originalitou a veľmi praktickou formou. Zaujímavý tvar police podporuje kreatívne experimentovanie. Veľmi zaujímavý efekt možno získať spoločným umiestnením políc alebo palety DESIGN a NATURAL.


Kontakt

Telefon: +420 725 33 77 11
E-mail:

Podrobnejšie kontaktné informácie