Nachádzate sa: Hlavná strana > Kolekcia Plus

Kolekcia Plus

Nová dizajnérska kolekcia Timoore, ocenená v roku 2013 certifikátom KidZone. PLUS je kolekcia inovatívnych produktov, z ktorých sa každý vyznačuje moderným a kvalitným spracovaním. Tento nábytok skvele doplňuje ostatné kolekcie Timoore.

Dětské pokoje kolekce PLUS

Závesná polica  Color Box

Závesná polica Color Box

akčná cena od 105,2 EUR  (ušetríte: 12,1 EUR)

Závesné police Color Box sú veľmi praktické a krásne zvýrazní umiestnené predmety. Ideálne miesto pre fotorámčeky, plyšáky, knihy alebo CD. Prosté línie a jednoduchý, pritom nadčasový dizajn umožňuje kombináciu so všetkými kolekciami Timoore. Police COLOR BOX je vyrobená z lakovanej MDF dosky.

Drevená polica  WOODshelf   Light Line

Drevená polica WOODshelf Light Line

akčná cena od 402,3 EUR  (ušetríte: 137,1 EUR)

Praktické police v tvare stromu Light Line by Timoore. Rozmery výška 175cm, šírka 118cm, hĺbka 24cm. Pestré farebné prevedenie. Regál je pripevnený k stene skrutky, ktoré nie sú viditeľné a sú umiestnené pod dekoratívnymi prvkami v tvare listov. Materiál - zadná časť a police sú vyrobené z lamino dosky, dekoratívne lístie z HDF desky.

Rámčeky TriFrame

Rámčeky TriFrame

akčná cena od 97,3 EUR  (ušetríte: 10,1 EUR)

Novinka!Triframe-neobvyklé very elegantní trojdílné Rámečky. Diky originálnímu kompozici tvaru a slza na jakýkoliv rámeček zavěsit způsob. Zajímavého slza účinek dosáhnout spojením více rámečků. Rámečky vyrobeny z 18 mm MDF lakované desky. Produkt je k dispozícii v šiestich rôznych farbách.


Kontakt

Telefon: +420 725 33 77 11
E-mail:

Podrobnejšie kontaktné informácie