Nachádzate sa: Hlavná strana > Kolekcia Plus

Kolekcia Plus

Nová dizajnérska kolekcia Timoore, ocenená v roku 2013 certifikátom KidZone. PLUS je kolekcia inovatívnych produktov, z ktorých sa každý vyznačuje moderným a kvalitným spracovaním. Tento nábytok skvele doplňuje ostatné kolekcie Timoore.

Dětské pokoje kolekce PLUS

Závesná polica Color Box Light Line

Závesná polica Color Box Light Line

akčná cena od 62,6 EUR  (ušetríte: 7,8 EUR)

Závesné police Color Box sú veľmi praktické a krásne zvýrazní umiestnené predmety. Ideálne miesto pre fotorámčeky, plyšáky, knihy alebo CD. Prosté línie a jednoduchý, pritom nadčasový dizajn umožňuje kombináciu so všetkými kolekciami Timoore. Police COLORBOX je vyrobená z lakovanej drevotriesky.

Závesná polica  Color Box

Závesná polica Color Box

akčná cena od 105,8 EUR  (ušetríte: 12,2 EUR)

Závesné police Color Box sú veľmi praktické a krásne zvýrazní umiestnené predmety. Ideálne miesto pre fotorámčeky, plyšáky, knihy alebo CD. Prosté línie a jednoduchý, pritom nadčasový dizajn umožňuje kombináciu so všetkými kolekciami Timoore. Police COLOR BOX je vyrobená z lakovanej MDF dosky.

Detská izba Plus

Detská izba Plus

862,4 EUR

Nová dizajnérska kolekcia Timoore, ocenená v roku 2013 certifikátom KidZone. PLUS je ​​kolekcia inovatívnych produktov, z ktorých sa každý vyznačuje moderným a kvalitným spracovaním. Tento nábytok skvele doplňuje ostatné kolekcie Timoore. Nábytkový set obsahuje: - strom - drevená polica (175 x 118 x 24) - pohovku Loft (výška: 83 cm, šírka: 195 cm, hĺbka: 84 cm) Materiál - bukové drevo v kombinácii s kvalitnou MDF doskou.

Drevená polica  WOODshelf   Light Line

Drevená polica WOODshelf Light Line

akčná cena od 404,9 EUR  (ušetríte: 138,- EUR)

Praktické police v tvare stromu Light Line by Timoore. Rozmery výška 175cm, šírka 118cm, hĺbka 24cm. Pestré farebné prevedenie. Regál je pripevnený k stene skrutky, ktoré nie sú viditeľné a sú umiestnené pod dekoratívnymi prvkami v tvare listov. Materiál - zadná časť a police sú vyrobené z lamino dosky, dekoratívne lístie z HDF desky.

Pohovka LOFT

Pohovka LOFT

akčná cena od 369,5 EUR  (ušetríte: 40,5 EUR)

Luxusná pohovka LOFT je ideálnym miestom pre každodennú relaxáciu, ale aj plnohodnotný, pohodlný nočný spánok. Jednoduchý dizajn a prosté línie harmonizujú s detským, tínedžerská a dospelým prostredím. Matrac 180x80cm poskytuje dostatok priestoru pre pohodlné a bezpečné spanie. Vďaka špeciálnemu úložnému priestoru na odkladanie časopisov alebo knižiek je tento nábytok vhodný aj do kancelárskych priestorov a komerčných objektov.

Detská poschodová posteľ Loft  PLUS

Detská poschodová posteľ Loft PLUS

akčná cena od 1 095,- EUR  (ušetríte: 182,2 EUR)

Výnimočná poschodová posteľ LOFT z kolekcie Plus. Posteľ určená pre tých, ktorý milujú funkčnosť, originalitu a praktičnost.  Táto posteľ je zaujímavá použitými výrobnými technológiami. Konštrukcia postele sa skladá z farebných panelov, ktoré tvoria stenu postele (zadná časť). V paneloch sú vyvŕtané otvory, ktoré slúžia ako k samotnej konštrukcii, tak aj pre aplikáciu doplnkov (políc, vešiakov, gumičiek).

Drevená polica

Drevená polica

akčná cena od 731,5 EUR  (ušetríte: 31,- EUR)

Krásna drevená polica v tvare stromu Redo Design for Timoore. Rozmery: výška 175cm, šírka 118cm, hĺbka 24cm Pestré farebné prevedenie. Regál je pripevnený skrutkami k stene, ktoré nie sú viditeľné a sú umiestnené pod dekoratívnymi prvkami v tvare listov. Materiál - zadná časť a police sú vyrobené z lakovanej MDF dosky, dekoratívne lístie z HDF dosky.

Rámčeky TriFrame

Rámčeky TriFrame

akčná cena od 98,- EUR  (ušetríte: 10,2 EUR)

Novinka!Triframe-neobvyklé very elegantní trojdílné Rámečky. Diky originálnímu kompozici tvaru a slza na jakýkoliv rámeček zavěsit způsob. Zajímavého slza účinek dosáhnout spojením více rámečků. Rámečky vyrobeny z 18 mm MDF lakované desky. Produkt je k dispozícii v šiestich rôznych farbách.

Vešiak - mráčik

Vešiak - mráčik

akčná cena od 192,4 EUR  (ušetríte: 7,- EUR)

Praktický a krásny designový vešiak v tvare mráčika. Dostupný v 6 farebných prevedeniach. Môže doplniť akúkoľvek kolekciu izeb firmy Timoore. Rozmery výška 40cm, šírka 45cm, hrúbka 5,5 cm. Doba dodania od 5-9 týždňov. Doba realizácie nábytku - 7 týždňov.


Kontakt

Telefon: +420 725 33 77 11
E-mail:

Podrobnejšie kontaktné informácie