Nachádzate sa: Hlavná strana > Kolekcia Plus

Kolekcia Plus

Nová dizajnérska kolekcia Timoore, ocenená v roku 2013 certifikátom KidZone. PLUS je kolekcia inovatívnych produktov, z ktorých sa každý vyznačuje moderným a kvalitným spracovaním. Tento nábytok skvele doplňuje ostatné kolekcie Timoore.

Dětské pokoje kolekce PLUS

Závesná polica  Color Box

Závesná polica Color Box

akčná cena od 104,1 EUR  (ušetríte: 12,- EUR)

Závesné police Color Box sú veľmi praktické a krásne zvýrazní umiestnené predmety. Ideálne miesto pre fotorámčeky, plyšáky, knihy alebo CD. Prosté línie a jednoduchý, pritom nadčasový dizajn umožňuje kombináciu so všetkými kolekciami Timoore. Police COLOR BOX je vyrobená z lakovanej MDF dosky.

Detská izba Plus

Detská izba Plus

848,1 EUR

Nová dizajnérska kolekcia Timoore, ocenená v roku 2013 certifikátom KidZone. PLUS je ​​kolekcia inovatívnych produktov, z ktorých sa každý vyznačuje moderným a kvalitným spracovaním. Tento nábytok skvele doplňuje ostatné kolekcie Timoore. Nábytkový set obsahuje: - strom - drevená polica (175 x 118 x 24) - pohovku Loft (výška: 83 cm, šírka: 195 cm, hĺbka: 84 cm) Materiál - bukové drevo v kombinácii s kvalitnou MDF doskou.

Drevená polica  WOODshelf   Light Line

Drevená polica WOODshelf Light Line

akčná cena od 398,1 EUR  (ušetríte: 135,7 EUR)

Praktické police v tvare stromu Light Line by Timoore. Rozmery výška 175cm, šírka 118cm, hĺbka 24cm. Pestré farebné prevedenie. Regál je pripevnený k stene skrutky, ktoré nie sú viditeľné a sú umiestnené pod dekoratívnymi prvkami v tvare listov. Materiál - zadná časť a police sú vyrobené z lamino dosky, dekoratívne lístie z HDF desky.

Pohovka LOFT

Pohovka LOFT

akčná cena od 363,3 EUR  (ušetríte: 39,8 EUR)

Luxusná pohovka LOFT je ideálnym miestom pre každodennú relaxáciu, ale aj plnohodnotný, pohodlný nočný spánok. Jednoduchý dizajn a prosté línie harmonizujú s detským, tínedžerská a dospelým prostredím. Matrac 180x80cm poskytuje dostatok priestoru pre pohodlné a bezpečné spanie. Vďaka špeciálnemu úložnému priestoru na odkladanie časopisov alebo knižiek je tento nábytok vhodný aj do kancelárskych priestorov a komerčných objektov.

Detská poschodová posteľ Loft  PLUS

Detská poschodová posteľ Loft PLUS

akčná cena od 1 076,8 EUR  (ušetríte: 179,1 EUR)

Výnimočná poschodová posteľ LOFT z kolekcie Plus. Posteľ určená pre tých, ktorý milujú funkčnosť, originalitu a praktičnost.  Táto posteľ je zaujímavá použitými výrobnými technológiami. Konštrukcia postele sa skladá z farebných panelov, ktoré tvoria stenu postele (zadná časť). V paneloch sú vyvŕtané otvory, ktoré slúžia ako k samotnej konštrukcii, tak aj pre aplikáciu doplnkov (políc, vešiakov, gumičiek).

Drevená polica

Drevená polica

akčná cena od 719,3 EUR  (ušetríte: 30,5 EUR)

Krásna drevená polica v tvare stromu Redo Design for Timoore. Rozmery: výška 175cm, šírka 118cm, hĺbka 24cm Pestré farebné prevedenie. Regál je pripevnený skrutkami k stene, ktoré nie sú viditeľné a sú umiestnené pod dekoratívnymi prvkami v tvare listov. Materiál - zadná časť a police sú vyrobené z lakovanej MDF dosky, dekoratívne lístie z HDF dosky.

Rámčeky TriFrame

Rámčeky TriFrame

akčná cena od 96,3 EUR  (ušetríte: 10,- EUR)

Novinka!Triframe-neobvyklé very elegantní trojdílné Rámečky. Diky originálnímu kompozici tvaru a slza na jakýkoliv rámeček zavěsit způsob. Zajímavého slza účinek dosáhnout spojením více rámečků. Rámečky vyrobeny z 18 mm MDF lakované desky. Produkt je k dispozícii v šiestich rôznych farbách.

Vešiak - mráčik

Vešiak - mráčik

akčná cena od 189,2 EUR  (ušetríte: 6,9 EUR)

Praktický a krásny designový vešiak v tvare mráčika. Dostupný v 6 farebných prevedeniach. Môže doplniť akúkoľvek kolekciu izeb firmy Timoore. Rozmery výška 40cm, šírka 45cm, hrúbka 5,5 cm. Doba dodania od 5-9 týždňov. Doba realizácie nábytku - 7 týždňov.


Kontakt

Telefon: +420 725 33 77 11
E-mail:

Podrobnejšie kontaktné informácie