Nachádzate sa: Hlavná strana > Kolekcia Simple

Kolekcia Simple

Simple je kolekcia nábytku určená pre deti od 3 do 12 rokov. Jej krásne, veselé farby rozžiaria každý izbičku. Túto kolekciu neustále rozširujeme o nové modely a prevedenia. Každý navrhnutý kus spĺňa základné rysy kolekcie - originalitu, bezpečnosť, robustná konštrukcia, ergonómiu.

Detská izba z kolekcie SIMPLE možno kúpiť buď ako celok alebo je možné detskú izbu vybrať a nakombinovať jednotlivo. Detské izby patrí do modulového systému, čo znamená, že si môžete detskú izbičku zostaviť sami z jednotlivých dielov, ktoré sú na stránke samozrejme uvedené jednotlivo.

Detská izba simple

Postieľka Simple 140x70cm

Postieľka Simple 140x70cm

akčná cena od 233,5 EUR  (ušetríte: 26,- EUR)

Krásna univerzálna postieľka, ktorá zaujme svojím jednoduchým dizajnom porastie s Vašim dieťaťom. Unikátna konštrukcia umožňuje jednoduché pretransformovanie z klasickej detskej postieľky na pohodlnú posteľ a spoločne s iným nábytkom kolekcie Simple vytvorí krásnu detskú izbičku. Navyše je možné postieľku doplniť praktickou zásuvkou a bezpečnostnou zábranou.

Toy box - skrinka

Toy box - skrinka

akčná cena od 145,3 EUR  (ušetríte: 18,1 EUR)

Toy Box je praktický box na hračky ... ale nie len na hračky. Vďaka univerzálnej konštrukcii môže slúžiť ako box na topánky, papuče, drobnosti,.... rovnako ako pohodlná lavice pre deti. Tento box je vyrobený z lakovanej MDF v kombinácii s prírodným masívnym bukovým drevom. Súčasťou je tiež snímateľný poťah (látka sympatie, talianskej značky ITALVELUTTI), k dispozícii v štyroch farbách: modrej, zelenej, ružovej a oranžovej.

Detská rastúca posteľ SimpleSimple

Detská rastúca posteľ SimpleSimple

akčná cena od 341,8 EUR  (ušetríte: 39,4 EUR)

Detská posteľ Simple vyrobená z kvalitného bukového dreva v kombinácii s moderným materiálom MDF. Posteľ rastie spolu s Vašim dieťaťom, jej dĺžka je od 164cm až po 204 cm. Bočné zábrany slúžia proti pádu dieťaťa a na zábrany je možnosť zakúpiť chrániče. Čelo postele je vybavené otvormi, taktiež pre prichytenie chrániča, ktorý zaručuje dieťaťu ešte väčšie pohodlie.

Poťah - rastúca posteľ SIMPLE

Poťah - rastúca posteľ SIMPLE

akčná cena od 113,8 EUR  (ušetríte: 14,1 EUR)

Poťah na rastúce posteľ z kolekcie SIMPLE od Timoore. Doba realizácie nábytku - 7 týždňov.

Police

Police

od 66,9 EUR

Základný prvok každej detskej izby je police. Ideálne sedí v kombinácii celej kolekcie SIMPLE. Môže byť použitá samostatne a taktiež aj s kombináciou rôznymi druhmi nábytku. HLAVNÉ VÝHODY: * konštrukcia z masívneho bukového v kombinácii mdf * bezpečne zaoblené rohy * pripevňuje sa do steny Doba realizácie je 5-9 týždňov.

Šuplik Simple

Šuplik Simple

110,2 EUR

Praktický šuplík pre uloženie bielizne, štylisticky vhodný pre rastúce postele kolekcie Simply. Vhodny aj ako úložisko pre veci dieťaťa, alebo ako nákladné auto - hračka. VAROVANIE! Vzhľadom k veľkosti, možno použiť v kombinácii s rastúcou posteľou Simpy dlhšia ako 180 cm. Hlavné vlastnosti: originálny design bezpečné, zaguľatené rohy multifunkčnosti Doba realizácie nábytku - 7 týždňov.


Kontakt

Telefon: +420 725 33 77 11
E-mail:

Podrobnejšie kontaktné informácie